Startovací zdroj pro autoservis
Krátká odpověď
Startovací zdroj pro autoservis vybírejte podle startovacího proudu a kapacity, ne podle čísla „peak“ na krabici — peak není normovaná veličina a nic vám negarantuje.
Lithiový booster je lehký a vejde se do brašny. Olověný vozík má řádově větší zásobu energie a v silném mrazu je na studený start spolehlivější.
Pokud opravujete i nákladní techniku, řešte 12/24 V jednotku. A počítejte s tím, že při přepnutí na 24 V výkon klesá.
Proč čísla na krabici neodpovídají tomu, co stroj umí
Na boosterech bývají vedle sebe tři různá čísla: startovací proud, zkratový proud a peak. Rozdíly mezi nimi jsou násobky, ne procenta.
GYS u boosteru NOMAD POWER PRO TRUCK uvádí startovací proud 600 A, 1500 A ve zkratu a peak 2000 A. U vozíku STARTPACK PRO 12.24 XL je uváděný peak až 8500 A, zatímco u STARTPACK TRUCK je startovací proud 750 A při 12 V.
Rozhodující je ten první údaj. Peak není definovaný žádnou průmyslovou zkouškou, která by stanovila, jak dlouho a při jakém napětí se měří — na rozdíl od CCA, kde norma určuje teplotu i dobu.
Lithiový booster
NOMAD POWER PRO TRUCK má podle výrobce lithiovou baterii 6 Ah / 155,4 Wh a váží 2,4 kg. Výhoda je přenosnost, nevýhoda menší zásoba energie a zákaz nabíjení pod nulou.
Olověný zdroj a vozík
GYSPACK 400 má vnitřní baterii 18 Ah, STARTPACK TRUCK dvakrát 22 Ah, vozík STARTPACK PRO 12.24 XL dvakrát 50 Ah. Těžší, ale s rezervou na opakované starty. Celou nabídku najdete mezi startovacími zdroji a boostery.
Kde to v servisu nejčastěji vázne
- ●1. Nákup podle peaku
Dvě krabičky s podobným peakem se můžou lišit v kapacitě na polovinu. Porovnávejte startovací proud a ampérhodiny, ty jsou definované. - ●2. Tester ukazuje jiné číslo než štítek baterie
Normy měří CCA jinak. Podle zdrojů popisujících zkušební postupy je SAE hodnota u téže baterie o 20 až 30 % vyšší než DIN, EN leží mezi nimi. Tester GYS PBT 812 proto nabízí rozsahy zvlášť pro EN, DIN, SAE i IEC. Celý výběr najdete mezi testery autobaterií. Když má tester nastavenou jinou normu než štítek, zdravá baterie vypadá jako slabá. - ●3. Lithium v mrazu
Podle Battery University se lithiové články smí nabíjet jen v rozsahu 0 až 45 °C; nabíjení pod nulou poškozuje článek. Olovo se podle stejného zdroje smí nabíjet od −20 °C sníženým proudem. - ●4. Přehlédnutá LiFePO₄ baterie ve vozidle
GYS u boosteru NOMAD POWER PRO TRUCK výslovně uvádí, že jím nelze startovat vozidla s LiFePO₄ autobaterií. U kemprů a pracovních strojů je to reálná situace. - ●5. Jeden stroj na osobní i nákladní
12/24V jednotky existují, ale výkon při přepnutí klesá. GYS u STARTPACK TRUCK uvádí startovací proud 750 A při 12 V a 650 A při 24 V, peak 3200 A oproti 1600 A.
Jak si dílnu na zimu připravit
- ●1. Projděte, co reálně startujete
Osobní vozy a dodávky mají 12 V a zvládne je booster. Nákladní a stavební technika, traktory a autobusy bývají na 24 V a potřebují jinou třídu zdroje. Pomoct může i náš rádce výběrem techniky. - ●2. Sjednoťte normu na testeru
Nastavte tester na stejnou normu, jakou má baterie na štítku — v Evropě bývá EN. Tím zmizí většina sporů se zákazníkem o tom, jestli je baterie vadná. - ●3. Pořiďte si tester s protokolem
GYS PBT 550 má termotiskárnu a vytiskne výsledek. Papír v ruce je argument, který se zákazníkem neprodiskutujete, ale ukážete. Pro servisy nákladních aut je tu PBT824, který testuje startér a alternátor i na 24 V. - ●4. Oddělte startování od napájení při diagnostice
Startovací zdroj a stabilizovaný zdroj při kódování jsou dvě různé věci. GYS STARTIUM 680E podle výrobce vedle startování i nabíjí, umí test alternátoru a obnovu sulfatovaných baterií — jiná třída nástroje než booster. - ●5. Zkontrolujte stav nabití před mrazy
Olověný vozík, který stojí celé léto, přes zimu nepomůže. Dobijte ho a zařaďte do pravidelné kontroly dílny.
Kdy stačí lithiový booster
- ●Výjezdy k zákazníkovi
NOMAD POWER PRO TRUCK váží podle výrobce 2,4 kg. Vejde se do brašny a nezabere místo v servisním voze. - ●Osobní vozy a dodávky
Na 12V baterie je určený i menší NOMAD POWER 400 se startovacím proudem 500 A. - ●Občasné použití
Pár startů za týden, ne desítky denně. - ●Skladování v teple
Booster, který zůstává v dílně a nemrzne přes noc v autě.
Kdy jděte do vozíku
- ●Nákladní a stavební technika
STARTPACK TRUCK podle GYS zvládá 12 i 24 V a vozidla do 19 t řeší NOMAD POWER PRO TRUCK. - ●Opakované starty za den
Dvakrát 50 Ah u vozíku 12.24 XL je jiná zásoba energie než 6 Ah v boosteru PRO TRUCK. - ●Silný mráz
V laboratorní studii publikované v časopise Batteries (TU Berlín, 2023) prošly olověné baterie studeným startem při −18 °C všechny, zatímco z testovaných LiFePO₄ jen dvě ze čtyř. - ●Potřeba nabíjet i startovat
Startovací a nabíjecí zdroj typu STARTIUM 680E nahradí dva přístroje, na těžší provoz je silnější STARTIUM 980E.
Lithium a olovo v číslech, která jsou doložená
| Parametr | Lithiový booster (GYS NOMAD POWER) | Olověný zdroj a vozík (GYS STARTPACK) |
|---|---|---|
| Kapacita | 6 Ah / 155,4 Wh (PRO TRUCK) | 18 Ah (GYSPACK 400), 2× 50 Ah (PRO 12.24 XL) |
| Startovací proud | 500 A (NOMAD POWER 400), 600 A (PRO TRUCK) | 480 A (GYSPACK 400), 750 A při 12 V (TRUCK) |
| Peak | 1200 A (400), 2000 A (PRO TRUCK) | 1200 A až 8500 A (PRO 12.24 XL) |
| Podpora 24 V | PRO TRUCK | TRUCK a PRO 12.24 XL |
| Hmotnost | 2,4 kg (PRO TRUCK) | 7 kg (GYSPACK 400), 16 kg (TRUCK) |
| Kapacita při −18 °C (laboratorní měření) | LiFePO₄ 82–91 % | olovo 55–76 % |
| Studený start při −18 °C (laboratorní měření) | prošly 2 ze 4 testovaných LiFePO₄ | prošly všechny olověné |
| Nabíjení pod 0 °C | nepřípustné | přípustné sníženým proudem |
Klíčové poznatky
- ✓Startovací proud a kapacita jsou měřitelné údaje, peak není normovaná veličina.
- ✓Tester a štítek baterie musí mluvit stejnou normou, jinak ukazují jiné číslo u téže baterie.
- ✓Mráz ubírá kapacitu oběma technologiím; podle laboratorního měření je při −18 °C na studený start spolehlivější olovo.
- ✓Lithiový booster GYS nesmí startovat vozidlo s LiFePO₄ autobaterií — u kemprů a strojů to kontrolujte předem.
- ✓Při přepnutí 12/24 V klesá výkon, takže jednu univerzální jednotku kupujte s rezervou.
Časté otázky (FAQ)
Stačí mi do servisu lithiová krabička, nebo potřebuju vozík?
Záleží na tom, kolik startů denně děláte a jestli jezdíte k zákazníkovi. Na výjezdy a občasné starty osobních vozů stačí booster, na opakované starty a nákladní techniku je potřeba zásoba energie vozíku.
Proč tester ukazuje nižší CCA, než má baterie na štítku?
Nejčastěji proto, že tester je přepnutý na jinou normu. Podle zdrojů popisujících zkušební postupy je hodnota podle SAE u stejné baterie o 20 až 30 % vyšší než podle DIN. Zkontrolujte nastavení dřív než baterii.
Můžu nechat lithiový booster přes zimu v autě?
Není to vhodné. Battery University uvádí, že lithiové články se smí nabíjet jen mezi 0 a 45 °C a nabíjení pod nulou je trvale poškozuje. Booster skladujte v dílně a nabíjejte v teple.
Co znamená peak 8500 A u vozíku?
Špičkový proud naměřený ve velmi krátkém okamžiku. Není to hodnota, kterou zdroj dodá při startu, a není definovaná normou. Pro porovnání strojů používejte startovací proud a kapacitu.
Potřebuju 24 V, když opravuju hlavně osobní vozy?
Pokud k vám občas přijede dodávka nebo traktor, vyplatí se 12/24V jednotka. Jen počítejte s tím, že na 24 V je výkon nižší — GYS u STARTPACK TRUCK uvádí 650 A oproti 750 A při 12 V.
Co si z toho odnést
Zimní výpadky v servisu nedělá slabý stroj, ale špatně vybraný stroj. Startovací proud, kapacita a napětí jsou tři údaje, podle kterých se rozhodnout dá — peak mezi ně nepatří.
Než objednáte, projděte si, co reálně startujete a při jakých teplotách. Pokud si nejste jistí mezi krabičkou a vozíkem, napište nám a doporučíme konkrétní model podle vašeho provozu.
