Domů / O nás

O nás

Vážení obchodní přátelé, 

  
ryze česká společnost META WELD s.r.o. - svařovací, nabíjecí a kompresorová technika vznikla na počátku 21. století. Tomu odpovídá i naše filozofie - nabízet svým zákazníkům a obchodním partnerům to, co nové století vyžaduje. Kvalitu, profesionalitu a spolehlivost.
Jsme k dispozici s poradenstvím při řešení vašeho pracoviště, vypracováním odborného projektu včetně ekonomického vyhodnocení. Zajišťujeme dodávky svářecí, kompresorové, nabíjecí a odsávací techniky včetně veškerého přídavného materiálu a doprovodných služeb. Na veškerý sortiment zajišťujeme zaškolení obsluhy pro všechna námi dodaná pracoviště a záruční i pozáruční servis.


V oblasti sváření jsme výhradním dovozcem a prodejcem nejen svářecí techniky, ale také příslušenství ke svařování a přídavných materiálů.
 
Zastupujeme na českém trhu francouzského výrobce svářecích, startovacích, spotovacích a nabíjecích strojů GYS, který patří více než 40 let mezi evropskou špičku. Pro Českou republiku jsme přímými zástupci italského výrobce hořáků společnosti Trafimet a americké společnosti Lincoln Electric. Z českých dodavatelů dodáváme svářecí stroje, elektrocentrály a plazmy společnosti Alfa in, kompresorovou techniku firmy Schneider Bohemia a Inaircom. V oblasti odsávacích strojů společností Nederman, Kemper a EKO-Šimko.
V našem internetovém obchodě pro vás píšeme BLOG, kde můžete získat informace o novinkách a technologiích z oblastí sváření, nabíjecí techniky, spotovací a startovací techniky.
Za vaši věrnost vám rádi upravíme ceny na ještě zajímavější. Stačí vstoupit do Klientské zóny, kde najdete mnoho dalších výhod.  Těšíme se na Vaši návštěvu ať osobní nebo virtuální. 

Monika Kleinová
jednatelka společnosti