200x BATOH NA KUKLU ZDARMA k objednávkám nad 3000,- Kč bez DPH!

O nás

Vážení obchodní přátelé, 

  
ryze česká společnost META WELD s.r.o. - svařovací, nabíjecí a kompresorová technika vznikla na počátku 21. století. Tomu odpovídá i naše filozofie - nabízet svým zákazníkům a obchodním partnerům to, co nové století vyžaduje. Kvalitu, profesionalitu a spolehlivost.
Jsme k dispozici s poradenstvím při řešení vašeho pracoviště, vypracováním odborného projektu včetně ekonomického vyhodnocení. Zajišťujeme dodávky svářecí technikynabíjecí a startovací technikyspotovacích strojůindukčních ohřevů, kompresorů a odsávací techniky včetně veškerého přídavného materiálu a doprovodných služeb. Na veškerý sortiment zajišťujeme zaškolení obsluhy pro všechna námi dodaná pracoviště a záruční i pozáruční servis.


V oblasti sváření jsme výhradním dovozcem a prodejcem nejen svářecí techniky, ale také příslušenství ke svařování a přídavných materiálů.
 
Zastupujeme na českém trhu francouzského výrobce svářecích, startovacích, spotovacích a nabíjecích strojů GYS, který patří více než 40 let mezi evropskou špičku. Dále zastupujeme rakouskou společnost voestalpine Böhler Welding s více než 100 letou tradicí v oblasti přídavného svařovacího materiálu a svářecí techniky a svářecí stroje společnosti IWELD.

Pro Českou republiku jsme přímými zástupci italského výrobce hořáků společnosti Trafimet a americké společnosti Lincoln Electric. Z českých dodavatelů dodáváme svářecí stroje, elektrocentrály a plazmy společnosti Alfa in, kompresorovou techniku firmy Inaircom. Rádi vám dodáváme i indukční ohřevy české společnosti DAWELL. V oblasti odsávacích strojů zastupujeme společnosti NedermanKemper.

 

Tomáš Praženica
jednatel společnosti