O nás

Vážení obchodní přátelé,   

ryze česká společnost META WELD s.r.o. - svařovací, nabíjecí a kompresorová technika vznikla na počátku 21. století. Tomu odpovídá i její filozofie - nabízet svým zákazníkům a obchodním partnerům to, co nové století vyžaduje. Kvalitu, profesionalitu a spolehlivost. Jsme k dispozici s poradenstvím při řešení Vašeho pracoviště, vypracováním odborného projektu včetně ekonomického vyhodnocení. Zajišťujeme dodávky svářecí, kompresorové, nabíjecí a odsávací techniky včetně veškerého přídavného materiálu a doprovodných služeb. Na veškerý sortiment zajišťujeme servis, zaškolení obsluhy pro všechna námi dodaná pracoviště a záruční i pozáruční servis.

V oblasti sváření jsme výhradním dovozcem a prodejcem nejen svářecí techniky, ale také příslušenství ke svařování a přídavných materiálů.
 
Zastupujeme na českém trhu francouzského výrobce svářecích, startovacích, spotovacích a nabíjecích strojů GYS, který je na více než 40 let  evropským leaderem. Pro Českou republiku jsme přímými zástupci italského výrobce hořáků společnosti Trafimet , americké společnosti Lincoln electric a a polského výrobce elektrod Spawmet.

Z českých dodavatelů dodáváme svářecí stroje společnosti Alfa in,  kompresorovou techniku firmy Schneider Bohemia a Inaircom. V oblasti odsávacích strojů společností Nederman, Kemper a EKO-Šimko.

V našem internetovém obchodě si můžete objednat  veškeré produkty za zajímavé ceny.  Těšíme se na Vaši návštěvu ať osobní nebo virtuální. 

Monika Kleinová
jednatelka společnosti

 

Naši partneři

alfa-in-logo


×