Domů / O nás

O nás

Vážení obchodní přátelé, 

  
ryze česká společnost META WELD s.r.o. - svařovací, nabíjecí a kompresorová technika vznikla na počátku 21. století. Tomu odpovídá i naše filozofie - nabízet svým zákazníkům a obchodním partnerům to, co nové století vyžaduje. Kvalitu, profesionalitu a spolehlivost.
Jsme k dispozici s poradenstvím při řešení vašeho pracoviště, vypracováním odborného projektu včetně ekonomického vyhodnocení. Zajišťujeme dodávky svářecí technikynabíjecí a startovací techniky, spotovacích strojůindukčních ohřevů, kompresorů a odsávací techniky včetně veškerého přídavného materiálu a doprovodných služeb. Na veškerý sortiment zajišťujeme zaškolení obsluhy pro všechna námi dodaná pracoviště a záruční i pozáruční servis.


V oblasti sváření jsme výhradním dovozcem a prodejcem nejen svářecí techniky, ale také příslušenství ke svařování a přídavných materiálů.
 
Zastupujeme na českém trhu francouzského výrobce svářecích, startovacích, spotovacích a nabíjecích strojů GYS, který patří více než 40 let mezi evropskou špičku. Dále zastupujeme rakouskou společnost voestalpine Böhler Welding s více než 100 letou tradicí v oblasti přídavného svařovacího materiálu a svářecí techniky a svářecí stroje společnosti IWELD.

Pro Českou republiku jsme přímými zástupci italského výrobce hořáků společnosti Trafimet a americké společnosti Lincoln Electric. Z českých dodavatelů dodáváme svářecí stroje, elektrocentrály a plazmy společnosti Alfa in, kompresorovou techniku firmy Inaircom. Rádi vám dodáváme i indukční ohřevy české společnosti DAWELL. V oblasti odsávacích strojů zastupujeme společnosti Nederman, Kemper.


V našem internetovém obchodě pro vás píšeme BLOG, kde můžete získat informace o novinkách a technologiích z oblastí sváření, nabíjecí techniky, spotovací a startovací techniky.
Za vaši věrnost vám rádi upravíme ceny na ještě zajímavější. Stačí vstoupit do Klientské zóny, kde najdete mnoho dalších výhod. Těšíme se na Vaši návštěvu ať osobní nebo virtuální. 

Tomáš Praženica
jednatel společnosti