Svářecí technika, Strana 119
Řazení produktů
Značky
Funkce ANTI STICK
Výpis produktů
Plazmový řezací hořák PLASMA CB 150 1/8G s délkou 6 m vzduchem chlazený s HF zapalováním oblouku od renomované italské firmy Trafimet.
Plazmový řezací hořák PLASMA CB 150 s centrální koncovkou délkou 6 m vzduchem chlazený s HF zapalováním oblouku od renomované italské firmy Trafimet.
Plazmový řezací hořák PLASMA CB 150 s centrální koncovkou a délkou 6 m vzduchem chlazený s HF zapalováním oblouku od renomované italské firmy Trafimet.
Plazmový řezací hořák PLASMA CB 50 1/4G s délkou 6 m vzduchem chlazený s HF zapalováním oblouku od renomované italské firmy Trafimet.
Plazmový řezací hořák PLASMA CB 50 1/8G s délkou 6 m vzduchem chlazený s HF zapalováním oblouku od renomované italské firmy Trafimet.
Plazmový řezací hořák PLASMA CB 50 s centrální koncovkou a délkou 6 m vzduchem chlazený s HF zapalováním oblouku od renomované italské firmy Trafimet.
Plazmový řezací hořák PLASMA CB 70 1/8G s délkou 6 m vzduchem chlazený s HF zapalováním oblouku od renomované italské firmy Trafimet.
Plazmový řezací hořák PLASMA CB 70 s centrální koncovkou a délkou 6 m vzduchem chlazený s HF zapalováním oblouku od renomované italské firmy Trafimet.
Plazmový izolátor pro řezací nástavec CV1106 od italské společnosti Trafimet.
Plazmový izolátor pro řezací nástavec CV0078 od italské společnosti Trafimet.
Plochý klíč číslo 27 od francouzské firmy GYS je velmi kvalitní příslušenství ke spotovačkám.
