Domů / Novinky / Žhavá novinka GYSFLASH 102.12
Kategorie
Výrobci
AUTORIZOVANÝ SERVIS

Žhavá novinka GYSFLASH 102.12

Žhavá novinka GYSFLASH 102.12 - METAWELD    Leader na trhu v oblasti techniky pro nabíjení a údržbu autobaterií GYSFLASH 102.12 od společnosti GYS.

Leader na trhu v oblasti techniky pro nabíjení a údržbu autobaterií GYSFLASH 102.12 od společnosti GYS.

Společnost GYS již dlouho projektuje nové typy nabíječek autobaterií, které jsou kromě klasického nabíjení schopny udržovat autobaterie ve stabilizovaném napětí během diagnostických a servisních prací. Sortiment GYSFLASH odpovídá nejnáročnějším požadavkům autodílen a servisů a ulehčuje tak práci všech techniků. V letošním roce se povedlo představit veřejnosti unikátní nabíječku GYSFLASH 102.12, která je ušitá na míru rostoucím nárokům moderní technologie. Kromě zmíněné podpory autobaterií umí také udržovat elektrické napájení pro zachování nastavení paměti vozidla při výměně baterie.

nabijecka-autobateri-gysflash102-12

 

Obchodní ředitel firmy GYS Neil Pulsford se k vývoji produktů vyjadřuje takto: “Servisní technici, kteří se při své práci správně o autobaterie starají, by nejraději umístili podporu autobaterií blízko svých diagnostických zařízení, ideálně přímo na svůj servisní stůl. My jsme jim chtěli toto přání splnit. Výsledkem je novinka z řady GYSFLASH.”

Vertikální nabíječka GYSFLASH 102.12  je díky unikátnímu systému upevnění neustále k dispozici. Nabíječka se snadno uchytí na zeď nebo přímo na zvedák prostřednictvím systému vodících lišt nebo magnetů bez jakéhokoliv vrtání či šroubování.

Ocenit můžete i bezpečnostní prvky, jako například ochranu palubní elektroniky, která zamezí zkratu, přepólování a přepětí. Dále integrovanou teplotní sondu, která zabrání přehřátí vnitřní elektroniky a v neposlední řadě automatický režim pohotovosti, pokud dojde k odpojení autobaterie.

 

Na další sortiment multifunkčních nabíječek GYSFLASH se můžete podívat ZDE.